Prekių katalogas

BIS Pure Lash LIFT ME SОFTLY priemonė prieš blakstienų laminavimą, 30 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: bisliftme
  Kaina 18 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 2 d. d.
   
   
   
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • KAS TAI?

  LIFT ME SOFTLY naudokite blakstienoms paruošti prieš laminavimą - kad jos būtų minkštos ir elastingos. Produktas padeda sukurti tobulą riestą blakstienų formą.


  KAIP TAI VEIKIA?

  LIFT ME SOFTITY švelniai atidaro blakstienų poras, jų neišdžiovinant, ir leidžia laminavimo formulėms prasiskverbti giliai į blakstienų vidų. Su LIFT ME SOFTLY blakstienos tampa paklusnesnės ir viso proceso metu lengviau įgauna laminavimo formą. „LIFT ME SOFTLY“ - puikus sprendimas klientams su storomis, standžiomis, nepaklusniomis blakstienomis - šis produktas padeda jas efektyviau pakelti ir išryškinti išlinkimą.

  LIFT ME SOFTLY padeda pagerinti procedūros kokybę ir rezultatus.

  KAIP NAUDOTI?

  Mikro šepetėliu užtepkite storą produkto sluoksnį ir švelniai padenkite blakstienas, leiskite produktui susigerti. LIFT ME SOFTLY veikimo laikas trunka tik 30 sekundžių. Tada galite tęsti procedūrą kaip įprasta.

  „LIFT ME SOFTLY“ skirtas naudoti su profesionalia „BIS Pure Lash Express Lamination“ serija.

  KADA NAUDOTI?

  Prieš tepdami blakstienų laminavimo formą, naudokite LIFT ME SOFTLY. Nevalykite ir neplaukite! Įspėjimas - LIFT ME SOFTLY nėra valiklis ar riebalų šalinimo priemonė, todėl jį reikia naudoti tik visiškai švarioms blakstienoms! 

  Pagaminta Vokietijoje, prekės ženklas BIS, Latvija.