Prekių katalogas

BIS Pure Lash FAST ACTING BOOSTER aktyvatorius greitesniam klijų džiovimui ir atsparumui, 20 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: bisfastbooster
  Kaina 1600
  • EXPRESS PRISTATYMAS VILNIUJE su ZITICITY kurjeriu! Prekes pažymėtas "EXPRESS PRISTATYMAS" ženkliuku , užsakius iki 11:30 val. - pristatomos tą pačią darbo dieną! Pristatymo kaina €3,50 

   

  • JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI NUO 5 iki  9 d.d.  
  JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI IKI 5 - 9 d.d.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Pristatymas 3 - 4 d.d.

 • KAS TAI?

  "BIS FAST ACTING BOOSTER" - tai greitesnį efektą suteikianti priemonė (veikia kaip aktyvatorius), kuri žymiai pagreitina klijų kietėjimo laiką, nesukeliant polimerizacijos. Tai labai švelnus produktas, kurio alkoholio kiekis yra kelis kartus mažesnis nei tradiciniuose klijų aktyvatoriuose.

  Tinka visoms technikoms.

  KAIP TAI VEIKIA?

  Greitai veikiantis aktyvatorius, kontaktuodamas su cianoakrilatu, nedelsdamas pagerina blakstienų ir klijų sukibimą, nepadaro klijų poringais. Šis produktas veikia su bet kokiais blakstienų klijais, neatsižvelgiant į klijų parametrus - drėgmę, džiūvimo laiką ir pan. Greito veikimo aktyvatoriaus ekspozicijos efektas pagreitina bet kokių klijų veikimą 0,5–1 sek.

  KAIP NAUDOTI?

  Ant apatinės dirbtinių blakstienų linijos dalies, kol jos vis dar yra pakuotėje, užtepkite 1-2 mm produkto ir toliau dirbkite kaip įprasta. Pakartokite „Fast Acting Booster“, jei matote, kad klijai veikia per lėtai. 

  Pagaminta Vokietijoje, prekės ženklas BIS, Latvija.

  Atitinka visus ES kosmetikos standartus.