Prekių katalogas

BIS Pure Brow antakių Express laminavimo rinkinys

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: bisbrowkit
  Kaina 6500
  • EXPRESS PRISTATYMAS VILNIUJE su ZITICITY kurjeriu! Prekes pažymėtas "EXPRESS PRISTATYMAS" ženkliuku , užsakius iki 11:30 val. - pristatomos tą pačią darbo dieną! Pristatymo kaina €3,50 

   

  • JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI NUO 5 iki  9 d.d.  
  JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI IKI 5 - 9 d.d.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • RINKINYS:

  • - BIS Pure Brows Express Lamination Brow LIFT priemonė, 5ml
  • - BIS Pure Brows Express Lamination Brow FIX priemonė, 5ml
  • - BIS „Pure Brows Express Lamination Brow 3D BOOST“ priemonė, 5ml

  Antakių laminavimas - NAUJA antakių tendencija!

  Specialus vaško struktūros produktas, beorė pakuotė su dozatoriumi. Antakių procedūra, kuri pertvarko antakių liniją, padėdama išlaikyti juos gražius ir visada natūralius. Rezultatas - antakiai atrod natūraliai vešlėsni, storesni labiau apibrėžti.


  BIS „Pure Brows“ procedūros protokolas:


     1. Pašalinkite makiažo perteklių nuo antakių, kruopščiai iššukuokite juos skirtingomis kryptimis ir prieš pradėdami dirbti įsitikinkite, kad jie yra visiškai švarūs ir sausi.

     2. Jei klientas turi nepaklusnius antakius ar norite palengvinti savo darbą, naudokite išankstinę priemonę „Lift Me Softly“. Užtepkite ant antakių plaukų ir leiskite jam išdžiūti 60 sekundžių.

     3. Atskiriems plaukams galima naudoti laminavimo klijus - tepkite kuo mažiau klijų ir sušukuokite antakius į norimą padėtį, naudodami apvalų tušo šepetėlį.

     4. Kai bus pasiekta norima forma, ant antakių užtepkite  formulę 1 „Brow Lift“ su pūkelių neturinčiu aplikatoriumi ir palikite 10–15 minučių.

     5. Pašalinkite „Brow Lift“ perteklių švariu, nepūkuotu aplikatoriumi plaukų augimo kryptimi. Nenaudokite vandens. (Aplikatoriai yra vienkartiniai gaminiai, kiekvienam žingsniui naudokite švarų aplikatorių).

     6. Taikykite „Brow Fix“ ir palikite veikti 10 minučių.

     7. Atlikite antakių dažymą sumaišydami "BIS Pure Brows" dažus su "BIS Pure Brows 3%" oksidantu. Pašalinkite atspalvį švariu aplikatoriumi.

     8. Užtepkite antakius „Brow 3D Boost“ BIS priemonę ant antakių, pašalinkite produkto perteklių nuo odos ir antakių. Veikimo laikas 3-5 minutės.

     9. Šukuokite antakius ir užtepkite „BIS Express Lamination Keratin Bomb“  priežiūros gelį, kad gautumėte sveiką ir blizgantį rezultatą. 

   

  Pagaminta Vokietijoje, prekės ženklas BIS, Latvija.