Valiuta:
 

Prekių katalogas

BIELENDA LIFTING PPV stangrinanti veido kaukė, kaklo ir dekoltė sričiai, 75ml

 • BIELENDA LIFTING PPV stangrinanti veido kaukė, kaklo ir dekoltė sričiai, 75ml

  Kodas: 137637
 • Aktyvi odos "įtempimo ir pakėlimo" kaukė veido, kaklo ir dekolte sričiai

  Tai 2 pakopa iš „Total Lifting PPV +“ linijos skirta brandžiai, sausai odai, prarandančiai elastingumą ir stangrumą.

  Aktyvūs ingredientai:

  Aktyvusis - šveičiamasis kompleksas

  „Total Lifting PPV +“ yra įvairiapusė stangrinantis produktas su peptidais ir "IST kompleksu", suteikiantis efektyvų, visuotinį odos atjauninimą.

  Rezultatas jaučiamas ir matomas iškart po pirmosios procedūros - oda yra įtempta, lygi ir tonizuota.

  „Total Lifting PPV +“ formulė - novatoriškas trijų tipų peptidų, turinčių atjauninamąjį, stangrinamąjį ir stimuliuojamąjį poveikį, derinys, su IST kompleksu, kuris yra augalų veiklioji medžiaga, sustiprintas hidrolizuotu biopolimeru, pasižymi stipriomis stangrinimo ir odos lyginimo savybėmis.

  • R-peptidas - maitinantis, lyginantis ir didinantis odos elastingumą nutripeptidas. Stiprina kitų ingredientų veiklos pagrindus.
  • Argireline TM neuropeptidas, blokuojantis neuromediatoriaus išsiskyrimą ir mažinantis raumenų imitacijos mikrokontraktų intensyvumą ir dažnumą, mažinantis veido raumenų judesio sukeltas raukšles.
  • Prokolageno tripeptidas, kuris stangrina, tonizuoja ir padidina odos tankį, skatina kolageno gamybą ir apsaugo ją nuo fotosenėjimo.

   Kosmetikoje „Total Lifting PPV +“ speciali veiklioji medžiaga - IST kompleksas - atlieka fizinio „odos įtempiklio“ vaidmenį.

  Dėl šio veikliųjų ingredientų derinio „Total Lifting PPV +“ procedūra akivaizdžiai ir akimirksniu išlygina raukšles, stangrina odą ir koreguoja veido ovalą. 

  Naudojimas:

  1 žingsnis: Kaukę tepkite teptuku. Ant veido, kaklo ir dekoltė iš eilės uždėkite 2 preparato sluoksnius, venkite akių, burnos ir nosies kvėpavimo angų srities. Palikite apie 10 minučių.

  2 žingsnis: Apsaugokite akis ir lūpas medvilninėmis įklotais. Išpurškite reikiamą kiekį maždaug 20 cm atstumu nuo veido, kad gautumėte subtilų rūko efektą. Po maždaug 10 minučių pašalinkite kaukę.