Beautyfor rankų priežiūros rinkinys: kemas + šveitiklis, 2x110 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BF20007+BF20009
  Kaina Šventės 2018 Kiekis Pirkti
  Kaina 560
  #413
  Į krepšelį 
  #414
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

   Galimybė išsirinkti norimą rankų priežiūros derinį!

 • Galimybė išsirinkti norimą rankų priežiūros derinį!

  #413  Rankų kremas ABISINIJŲ ALIEJUS, 110 ml Beautyfor + Rankų šveitiklis "Pieniška vanilė" 110 ml

  #414  Rankų kremas ABISINIJŲ ALIEJUS, 110 ml Beautyfor + RANKŲ ŠVEITIKLIS "SALDI VYNUOGĖ" 110 ml

  Rankų kremas ABISINIJŲ ALIEJUS, 110 ml Beautyfor

  Malonios konsistencijos intensyviai drėkinantis rankų kremas.Abisinijų aliejaus rankų kremą sudaro abisinijų, vynuogių aliejai, glicerinas ir vitaminas E, kuris pastebimai minkština, intensyviai drėkina odą ir gerina epidermio elastingumą. Dėl aksominės kremo konsistencijos, jis greitai susigeria, rankoms suteikdamas malonų vaisių aromatą. Kaip naudoti: kremą tepkite ant švarios, sausos rankų odos ir masažuokite, kol susigers.

  Rankų šveitiklis "Pieniška vanilė" 110 ml

  Kreminės konsistencijos rankų šveitiklis. Nuostabiai sutepa ir minkština rankų odą, efektyviai pašalina negyvas epidermio ląsteles ir drėkina odą. Dėl švelnioje emulsijoje esančių šveičiamųjų dalelių rankų oda tampa aksominio švelnumo, švari ir aprūpinta. Šveitiklyje esantis linų sėmenų aliejus padeda regeneruotis epidermiui, o avokadų aliejus malšina sudirgimą. Glicerolis neleidžia odai išdžiūti, švelnina ir suteikia odai elastingumo. Skirta sausai ir šiurkščiai odai.

  Kaip naudoti: ištepkite rankas kreminės konsistencijos šveitikliu ir sukamaisiais judesiais masažuokite apie 1 minutę. Po to nuskalaukite ir švelniai nusišluostykite rankas.

   RANKŲ ŠVEITIKLIS "SALDI VYNUOGĖ" 110 ml

   Kreminės konsistencijos rankų šveitiklis.

  Nuostabiai sutepa ir minkština rankų odą, efektyviai pašalina negyvas epidermio ląsteles ir drėkina odą. Dėl švelnioje emulsijoje esančių šveičiamųjų dalelių rankų oda tampa aksominio švelnumo, švari ir aprūpinta. Šveitiklyje esantis linų sėmenų aliejus padeda regeneruotis epidermiui, o avokadų aliejus malšina sudirgimą. Glicerolis neleidžia odai išdžiūti, švelnina ir suteikia odai elastingumo. Skirta sausai ir šiurkščiai odai. Kaip naudoti: ištepkite rankas kreminės konsistencijos šveitikliu ir sukamaisiais judesiais masažuokite apie 1 minutę. Po to nuskalaukite ir švelniai nusišluostykite rankas.