Prekių katalogas

Barbicide koncentratas įrankių dezinfekcijai, 2000ml

 • Barbicide koncentratas įrankių dezinfekcijai, 2000ml

  Kodas: 131211
 • Koncentruotas preparatas amonio junginių pagrindu, skirtas profesionaliai dezinfekcijai kirpyklose, grožio salonuose ir sveikatingumo centruose. Sudėtyje nėra etanolio, aldehidų ir fenolių.

  Platus veiksmų spektras. Veiksmingai naikina visas bakterijas (įskaitant stafilokokus, tokius kaip MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., tuberkuliozės bacilus, Escherichia coli), grybelius (Candida albicans) ir virusus, įskaitant BVDV, Vaccinia, ŽIV (AIDS), H1N1, HBV ir HCV (hepatitą). B ir C).

  Saugus sveikatai. Be aldehidų ir fenolių, nesukelia alerginių reakcijų ar dirginimo. Dezinfekavimo galimybė kliento akivaizdoje estetiškoje Barbicido talpykloje.

  Saugus įrankiams ir priedams. Saugus dezinfekuoti akrilinius paviršius (soliariumas), nerūdijantį plieną, plastiką, šukas, šepečius, volelius, plaukų žirkles ir grožio priemones.

  Rekomenduojama dezinfekuoti prietaisų antgalius (pvz., mikrodermabraziją, frezos antgaliai), taip pat kirpimo mašinėlių ašmenis ir priedus.

  Dėl unikalių ketvirtinių amonio junginių valymo savybių preparatas puikiai tinka naudoti ir ultragarsiniuose aparatuose.

  Koncentratas turi apsaugos nuo rūdžių formulę. Nepalieka dėmių ant odos ar nešvarių paviršių.

  Naudojimas:

  1. Sumaišykite koncentratą su vandeniu santykiu 1:16 (60 ml 1 litrui vandens).
  2. Į tirpalą panardiname ant stovo/koštuvo padėtus indus ir įrankius.
  3. Dezinfekcijos laikas: mažiausiai 3 minutės, rekomenduojama 10 minučių.
  4. Dezinfekuotus indus ir įrankius išimame ir padedame į paruoštą, švarią vietą.
  5. Rekomenduojama, kad dezinfekcija truktų ne ilgiau kaip 30 minučių.