Prekių katalogas

Balinantis plaukų kremas KAY PRO BLEACH CREAM, 250gr

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 21805violet
  Kaina 774
  1290 Sutaupykite 516
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
   
   
   
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Balinamasis kremas su aktyvia anglimi, neutralizuojantis geltonus pigmentus. Nušviesina iki 9/10 lygio ir tinka tiems, kurie nori gauti natūralų / šaltą / peleninį šviesų atspalvį per vieną kartą. Tinka visiems šviesinimo būdams. Nevarva ir neišbrinksta. Maišymo santykiai: 1: 2 (30g kremo + 60ml oksiduojančios emulsijos 10, 20, 30 arba 40proc.).

  Kaip naudoti: pakuotę palaikykite kelias minutes, kad turinys būtų homogenizuotas. Nemetaliniame inde sumaišoma 1 dalis balinamojo kremo + 2 dalys oksiduojančio kremo, parinkto pagal norimą šviesinimo lygį.

  Tepkite ant sausų, neplautų plaukų ir įsitikinkite, kad mišinys nepatenka tiesiai ant galvos odos. Palikite tol, kol bus pasiektas norimas šviesumo tonas, arba ne ilgiau kaip 60 minučių. Balinamasis kremas yra laipsniškas, o naudojimo laikas skiriasi atsižvelgiant į plaukų struktūrą ir aplinkos temperatūrą, todėl rekomenduojama laipsniškai vizualiai patikrinti.

  Jei reikia, gali būti numatytas lengvas šilumos šaltinis, 40 °C - kūno temperatūra. Gerai nuplaukite ir emulguokite plaukus po naudojimo. 

  Pakuotės dydis: 250 g 

 • Alternatyvios prekės

  KAY PRO geltoną atspalvį slopinantis rinkinys NO YELLOWGIGS
  Express pristatymas   -40%
  KAY PRO geltoną atspalvį slopinantis rinkinys NO YELLOWGIGS
  Kodas: 20286

  šampūnas, kaukė, atstatantis purkškiklis

  1620
  27  Sutaupykite 1080