Prekių katalogas

AURI kosmetikos šepetėlių rinkinys Chad All in One Dimensional Make-up Brushes, 6vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4442115
  Kaina 18 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
   
   
   
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • „INTER VION AURI CHAD ALL IN ONE“ makiažo šepetėlių rinkinys

  „AURI CHAD“ šepetėlių kolekcija įkvėpta naujausių metalinio makiažo tendencijų, aukso spindesio ir sukurta tobulai atlikti makiažo metodus. Tai išskirtinai minkštų, sintetinių šerelių derinys, kruopščiai įterptas į specialių formų, pritaikytų teptukų funkcijoms, įvorėse. CHAD veido ir akių makiažo šepetėlių rinkinį sudaro:

  „CHAD Pro Triangle Anged Brush 107“ - kontūrinis šepetys. Minkštas, tankus šepetys, skirtas kontūruoti ir apibrėžti veido ovalą. Trikampio įvorės formos, specialiai sukurto šepetėlio galvutės kampo ir tankiai išdėstytų šerių derinys palengvina greitą, tolygų kontūrinės kosmetikos pritaikymą ir maišymą. Jei ieškote šepetėlio, kuriame sausos formulės kosmetika naudojama kuo tiksliau, tai jums skirtas šepetėlis! Šeriai: įspūdingai minkšti, stori ir purūs, puikiai dengia ir garantuoja norimą makiažo efektą.

  CHAD Pro Ellipse Edge Brush 108 - pudros šepetys.

  Itin purus ir minkštas, didelis šepetys biriems ir presuotiems milteliams tepti. Jo forma ir dydis specialiai suprojektuoti taip, kad prisitaikytų prie veido formos, o išsiskleidę šeriai garantuoja tolygų, švelnų kosmetikos pritaikymą ir fiksavimą ant veido ir iškirptės. Šeriai: įspūdingai minkšti, stori ir purūs, puikiai dengia ir garantuoja norimą makiažo efektą.

  CHAD Pro Tapered Blend Brush 206 - akių šešėlių šepetėlis.

  „CHAD Pro Tapered Blend Brush“ yra puikus šepetėlis, skirtas maišyti ir tepti šešėlius voko raukšlėje. Jo dydis ir prabangus minkštumas puikiai tinka greitai pabrėžti išvaizdą ir sukurti dūminių akių efektą.

  CHAD Pro Domed Shade Brush 207 - akių šešėlių šepetėlis

  „CHAD Pro Domed Shade Brush“ yra šepetys, kurio unikali forma palengvina greitą ir švelnų šešėlio pritaikymą ant viso voko ir jo raukšlėje. Lankstūs, tankiai išdėstyti šeriai ir unikali forma palengvina tikslų pritaikymą, susiliejimą ir spalvų koncentraciją voko raukšlėje, kad būtų galima tiksliai apibrėžti vokų formą.

  CHAD Pro Bullet Crease Brush 208 - akių šešėlių šepetėlis

  „CHAD Pro Bullet Crease Brush“ yra tobulas, ypač minkštas šepetys, skirtas tiksliai pritaikyti šešėlius, apibrėžiantis voko formą. Palengvina tikslų šešėlio taikymą akies kamputyje ir šviesių šešėlių susimaišymą. Unikalios formos ir purių, minkštų šerių derinys palengvina tikslią ir kruopštų šešėlių, tiek sausų, tiek drėgnų, maišymą.

  CHAD Pro Angled Liner Brush 210 - šepetys linijoms ir antakiams

  „CHAD Pro Angled Liner Brush“ sukurtas maksimaliai tiksliai nubrėžti geometrines, itin plonas linijas, kurių dėka jūs puikiai pabrėšite išvaizdą ir apibrėžsite antakių formą, optiškai jas užpildydami. Puikiai išdėstyti įstrižai nupjauti šereliai palengvina greitą ir tikslų kreminių ir sausų mišinių naudojimą.