Prekių katalogas

APIS EXFOLIATING HOME CARE intensyvus odos atnaujinimas per 20 dienų

 • APIS EXFOLIATING HOME CARE intensyvus odos atnaujinimas per 20 dienų

  Kodas: 138247
 • INTENSYVUS ODOS ATNAUJINIMAS PER 20 dienų

  • 10% emulsija - 15 ml,
  • 15% gelis - 15 ml

  Indikacijos:

  • Oda su senėjimo, spalvos pasikeitimo požymiais, išsiplėtusiais kapiliarais, taip pat riebi, spuoguota oda, su išsiplėtusiomis poromis
  • Oda, kurią reikia intensyviai atnaujinti ir regeneruoti
  • Odai kuriai trūksta švytėjimo ir skaistumo

  Šveitimas namuose - tai intensyvi veido valymo procedūra, sukurta siekiant aktyviai palaikyti odos ląstelių atstatymą ir regeneraciją.

  Šveitimo rinkinyje yra: emulsija ir gelis 20 dienų procedūroms atlikti.

  Pirmasis etapas (10% emulsija) - tai žingsnis atstatant ir regeneruojant  odos būklę ir švytėjimą.

  Antrasis etapas (15% gelis) - sustiprins pirmojo etapo poveikį, leisdamas daug ilgiau mėgautis viso šveičiamojo namų priežiūros efektu.

  I etapas

  10% emulsijoje yra ideali pieno, migdolų ir ferulo rūgšties proporcija, kurios bendra koncentracija yra 10%, papildomai praturtinta kukui aliejumi. Toks derinys bus žingsnis link sveikos, lygios, gražios ir jaunai atrodančios odos susigrąžinimo.

  Pradžioje emilsija švelniai nušveis negyvas ląsteles ir susitvarkys su galimais inkštirais, seborėja ar spuogais. Tada emulsija veiks kaip antioksidantas ir maitins - pagerins odos būklę ir subalansuos odos spalvą.

  Dėl to oda taps švytinti, elastinga ir drėkinama.

  Naudojimas: per naktį ploną emulsijos sluoksnį užtepkite ant išvalytos veido, kaklo ir dekoltė odos, vengdami akių ir burnos srities. Palikite, kol susigers. Procedūrą kartokite 10 dienų. Naudokite 5 dienas, jei oda sausa.

  Kad procedūros poveikis būtų patenkinamas, priemonę reikia sistemingai naudoti 20 dienų!

  Pasibaigus I etapui, pereikite prie II etapo.

  II etapas

  Tai fitino ir piruvino rūgšties derinys, kurio bendra koncentracija yra 15%.

  Gelio vaidmuo yra sustiprinti poveikį, pastebimą po pirmosios procūros etapo. Gelis švelniai nušveis negyvas odos ląsteles, veiksmingai atitolins odos senėjimo procesą ir bus atsakingas už išsiplėtusių kapiliarų susitraukimą.

  Dėl savo antibakterinių savybių jis taip pat suteiks papildomą apsaugos lygį.

  Odos spalvos tonas tolygėja, išsiplėtusios poros lėtai užsidaro, oda tampa drėkinama, gaivesnė ir tolygesnė.

  Naudojimas: naudokite baigus 10 dienų procedūrą su 10% emulsija I etape. Tepkite per naktį nuvalytą veido, kaklo ir dekoltė odą, išvengdami akių ir burnos srities. Palikite, kol susigers. Procedūrą kartokite 10 dienų. Naudokite 5 dienas, jei oda sausa.

  Kad procedūrą būtų efektyvi, priemonę reikia naudoti sistemingai. 

   

  Pirmasis etapas (10% emulsija)

  • Pieno rūgštis - veikia odos drėkinimą ir drėkinimą, palaikydama tinkamą drėgmės lygį epidermyje. Dėl šio efekto oda yra švelni, lygi ir švytinti
  • Migdolų rūgštis - padeda stimuliuoti odos kolageną, kurio dėka jis yra stangresnis ir elastingesnis. Jis turi stiprų gaivinantį poveikį, akivaizdžiai pagerina odos tonusą ją skaistindamas, reguliuoja seborėją ir padeda kovojant su spuogais
  • Ferulo rūgštis - yra stiprus antioksidantas. Tai stimuliuoja elastino ir kolageno skaidulų sintezę. Jis turi priešuždegiminių savybių ir mažina paraudimą ir paraudimą. Tai apsaugo nuo spalvos pasikeitimo ir sumažina esamus. Optimaliai drėkina odą
  • Kukui aliejus puikiai drėkina ir regeneruoja odą, taip pat turi priešuždegiminių savybių


  Antrasis etapas (15% gelio)

  • Fitino rūgštis - apsaugo nuo spalvos pasikeitimo ir sumažina esamus, skaistina ir balina odą, turi švelnų šveitimo efektą. Reguliuoja sebumo išsiskyrimą, drėkina. Daro odą lygesnę, elastingesnę ir stangresnę.
  • Piruvo rūgštis - valo ir mažina seborėją, pašalina inkštirus, pagreitina uždegimų gijimą. Tai padidina odos tankį, išlygina raukšles ir uždaro išsiplėtusias poras