Prekių katalogas

ANTICELIULITINĖS TAMPRĖS GUAM, XS-S

 • ANTICELIULITINĖS TAMPRĖS GUAM, XS-S

  Kodas: GLEGispardavimas
 • Anticeliulitiniai leginsai, GUAM
  Su jūrų dumbliais GUAM mikrokapsulėse ir infrarauduonuoju spinduliavimu F.I.R.

  Gerina mikrocirkuliaciją ir metabolizmą giliuosiuose odos sluoksniuose, dėl ko:
  • sumažėja celiulitas,
  • padidėja odos tonusas,
  • oda tampa stangresnė ir elastingesnė.

  Leginsai pagaminti iš ypatingo užpatentuoto audinio EMANA® − tai intelektualus poliamido mikropluoštas, kurio sudėtyje yra bioaktyvių mikrokristalų. Šie mikrokristalai sugeria žmogaus kūno šilumą ir grąžina ją atgal infraraudonųjų spindulių F.I.R. (Far Infrared Rays) pavidalu, kas skatina odos ląstelių mikrocirkuliacijos pagerinimą ir metabolizmą. Bioaktyvūs mikrokristalai laikui bėgant neišnyksta iš audinio ir nenustoja veikti po skalbimo.

  Į audinio pluošto struktūrą taip pat įterptos ir mikrokapsulės su jūros dumbliais GUAM. Kontaktuodamos su oda šios mikrokapsulės išskiria aktyvias medžiagas, kurios dėl infraraudonojo spinduliavimo giliai prasiskverbia į odą.

  Reguliariai naudojantis gaminiu formuojasi lieknesnis siluetas* kojų ir sėdmenų srityje - net pačiose problematiškiausiose zonose.
  *Sulieknėjimo efektas neprilyginamas svorio netekimui.

  Naudojimas: Po leginsais reikalingi apatiniai drabužiai. Pirmą kartą naudojant leidžiama audinį lengvai ištempti rankomis. Leginsai lengvai prisitaiko prie kūno formos po pirmųjų panaudojimų. Rezultatai bus pastebimi naudojant gaminį po 6 valandas per dieną 30 dienų iš eilės.

  Dėmesio! Nenaudoti nėštumo metu. Skalbti prie 40°С temperatūros.
  Audinys EMANA® turi tarptautinius sertifikatus Oeko-tex ir ISO 9001, kurie patvirtina, kad gaminimo procese nebuvo naudojamos sveikatai kenksmingos cheminės medžiagos.

  Gaminio naudojimo eigoje aktyviųjų medžiagų kiekis mikrokapsulėse palaipsniui mažės. Todėl po trečios naudojimo savaitės rekomenduojama prieš užsimaunant gaminį užtepti ant kojų ir sėdmenų odos vieną iš toliau pateiktų aktyvių GUAM kremų:

  Fangocrema Giorno
  Fangocrema Fresco
  Fangocrema Activity Day

  Spalva: juoda

  Išmatavimai:
  XS-S (IT: 38-40 / EU: 34-36)
  S-M (IT: 42-44 / EU: 38-40)
  L-XL (IT: 46-50 / EU: 42-46)   

 •