Prekių katalogas

ANTICELIULITINĖS TAMPRĖS GUAM, L-XL

 • ANTICELIULITINĖS TAMPRĖS GUAM, L-XL

  Kodas: GLPPLXLispardavimas

  Paskutiniai vienetai sand

 • su jūros dumbliais GUAM ir kofeinu mikrokapsulėse ir infraraudonuoju spinduliavimu F.I.R.

  Atkuria odos elastingumą ir stangrumą, kryptingai veikia mažinant pilvo ir liemens apimtį. Skirti kasdieniniam nešiojimui. Šortai komfortiški naudojant ir leidžia laisvai judėti visą dieną. Judant gerėja metabolizmas giliuosiuose odos sluoksniuose, stangrinama pilvo, liemens ir sėdmenų oda.

  Šortai pagaminti iš ypatingo užpatentuoto audinio EMANA® − tai intelektualus poliamido mikropluoštas, kurio sudėtyje yra bioaktyvių mikrokristalų. Šie mikrokristalai sugeria žmogaus kūno šilumą ir grąžina ją atgal infraraudonųjų spindulių F.I.R. (Far Infrared Rays) pavidalu, kas skatina odos ląstelių mikrocirkuliacijos pagerinimą ir metabolizmą. Bioaktyvūs mikrokristalai laikui bėgant neišnyksta iš audinio ir nenustoja veikti po skalbimo.

  Į audinio pluošto struktūrą taip pat įterptos ir mikrokapsulės su jūros dumbliais GUAM. Kontaktuodamos su oda šios mikrokapsulės išskiria aktyvias medžiagas, kurios dėl infraraudonojo spinduliavimo giliai prasiskverbia į odą.

  Reguliariai naudojantis gaminiu formuojasi lieknesnis siluetas* kojų ir sėdmenų srityje - net pačiose problematiškiausiose zonose.
  *Sulieknėjimo efektas neprilyginamas svorio netekimui.

  NAUDOJIMAS: Po šortais reikia nešioti apatinius drabužius. Pirmą kartą naudojant leidžiama audinį lengvai ištempti rankomis. Šortai lengvai prisitaiko prie kūno formų po pirmųjų panaudojimų. Rezultatai bus pastebimi naudojant gaminį po 6 valandas per dieną 30 dienų iš eilės. Šortus galima naudoti po nėštumo.

  Dėmesio! Nenaudoti nėštumo metu. Skalbti prie 40°С temperatūros.
  Pluoštas EMANA® turi tarptautinius sertifikatus Oeko-tex ir ISO 9001, kurie patvirtina, kad gaminimo procese nebuvo naudojamos sveikatai kenksmingos cheminės medžiagos.

  Gaminio naudojimo eigoje aktyviųjų medžiagų kiekis mikrokapsulėse palaipsniui mažės. Todėl po trečios naudojimo savaitės rekomenduojama prieš užsimaunant gaminį užtepti ant kojų ir sėdmenų odos vieną iš toliau pateiktų aktyvių GUAM kremų:

  Fangocrema Giorno
  Fangocrema Fresco
  Fangocrema Activity Day

  Spalva: juoda

  Išmatavimai:
  XS-S (IT: 38-40 / EU: 34-36)
  S-M (IT: 42-44 / EU: 38-40)
  L-XL (IT: 46-50 / EU: 42-46)  

 •