Prekių katalogas

AKCIJA! PERKI 3 + 1 NEMOKAMAI. Verana masažo aliejai: Imbieras, Greipfrutas, Ciberžolė, Pro1 4x1000ml

 • AKCIJA! PERKI 3 + 1 NEMOKAMAI. Verana masažo aliejai: Imbieras, Greipfrutas, Ciberžolė, Pro1 4x1000ml

  Kodas: 62255/62176/62255

  TOP POPULIARIAUSI

 • Verana masažo aliejų rinkinys PIGIAU! Pasinaudok išskirtinę akciją - perkant 3 vnt. papildomas masažo aliejus PRO1 - DOVANA!

  Rinkinį sudaro:

  • KŪNO MASAŽO ALIEJUS CIBERŽOLĖ, 1000 ML. Aliejuje esančios veiklioji medžiaga ciberžolės šaknų ekstraktas turi antiseptinį poveikį odai, tad puikiai tinka odai su uždegimais. Taip pat šis aliejus rekomenduojamas riebiai odai, kadangi sudėtinės dalys padeda normalizuoti riebalinių liaukų veiklą. Vitamino C ir ciberžolės ekstrakto junginys ypač efektyviai saugo odą nuo senėjimo procesų, mažina raukšleles ir pigmentines dėmes. 
  • KŪNO MASAŽO ALIEJUS IMBIERAS, 1000 ML. Aliejuje esanti veiklioji medžiaga imbiero ekstraktas gerina kraujo cirkuliaciją ir bendrą odos toną bei turi akivaizdų šildymo ir riebalų deginimo efektą. Taip pat, masažai naudojant šį aliejų gali būti efektyvi priemonė prieš svori ir celiulitą. 
  • KŪNO MASAŽO ALIEJUS GREIPFRUTAS, 1000 ML. Aliejuje esanti veiklioji medžiaga greipfruto ekstraktas maitina odą įvairiais vitaminais ( A, C, E, PP ir B) bei skatina kolageno ir elastino gamybą odos ląstelėse.
    
  • KŪNO MASAŽO ALIEJUS PRO1, 1000 ML. Aliejuje esančios veikliosios medžiagos užtikrina įvairiapusišką odos ir organizmo maitinimą, praturtinimą vitaminais ir kitais naudingais junginiais: dezinfekuoja, padeda užgyti žaizdelėms ir suskilinėjusiai odai. Taip pat skatina geresnę kraujo cirkuliaciją ir gerina bendrą organizmo gerovę ir savijautą. 
    

  Verana kūno masažo aliejai sukurti apjungiant įvairių vaisių aliejų mišinį. Šie aliejai papildo masažo teikiamus malonumus, maitina ir minkština odą bei turi antibakterinį ir odą atstatantį poveikį. 

  Pagaminta Latvijoje. 

 •