PradžiaPatarimai ir mados

Patarimai ir mados

Kokį muilą rinktis?

Kokį muilą rinktis?

2014-09-30

 Muilas yra įvairių rūšių. Jeigu anksčiau mes galėjome rinktis muilą pagal kvapą, šiandien renkamės pagal sudėtį bei konsistenciją. Dažnai kyla klausimas, kokį ir kada muilą rinktis.

 

Muilas sausai odai

Šie muilai yra kreminės struktūros ir dažnai veikia kaip minkštinamoji priemonė Jūsų odai. Muiluose gausu glicerino, taip pat įvairių aliejų – kokosų, alyvuogių, traukmedžio.

 

Antibakterinis muilas

Tai kasdienio naudojimo priemonė, kuri nuplauna bakterijas. Jis pasižymi specifinėmis savybėmis ir tinka naudoti grožio salonuose, kirpyklose ir SPA centruose. Nusiprausus šiuo muilu patartina naudoti kitas priemones, kurios maitina rankų odą ir nesausina jos.

 

Vaikams skirtas muilas

Šį muilą gali naudoti ir suaugusieji, tačiau reikia nepamiršti, kad jis skirtas vaikų odai. Jo efektyvumas daug mažesnis, nei mums įprasto muilo. Jis taip pat nepašalina riebalų, makiažo likučių ar kietų purvo dėmių. Jis taip pat neturi antibakterinio poveikio.

 

Ūkinis muilas

Tai šarminis muilas, kuris nuo senų laikų žinomas kaip puiki skalbimo priemonė. Nors jis šalina nešvarumus ir įsisenėjusias dėmes, tačiau juo praustis negalima. Šis muilas gali pakenkti Jūsų odai, nes pažeidžia apsauginį sluoksnį, suaktyvina riebalines liaukas ir padeda daugintis bakterijoms. Jeigu skalbiate šiuo muilu, pabaigę darbą būtinai dar kartą nusiplaukite rankas antibakteriniu muilu.

 

Muilas su granulėmis

Dažnai šis muilas dėl savo konsistencijos vadinamas „muilu šveitikliu“. Jame paprastai būna tam tikros granulės, kurios padeda pašalinti nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Tačiau svarbu prisiminti, jog šiuo muilu negalima plauti veido, nes jis pažeis odą ir pašalins apsauginį sluoksnį.

 

Kokius muilus patartina turėti namuose?

Įsigykite antibakterinį muilą, kurį naudosite kasdien prausdamiesi rankas, muilą sausai odai, kuris bus tinkamas kūno priežiūrai, ir jei turite vaikų – nupirkite vaikams skirtą muilą be šarmų su žemesniu pH. Veidui nenaudokite įprasto muilo, o rinkitės specialias priemones.

© MB Beautyfor LT“ 2017. Visos teisės saugomos
Įgyvendinta: Puslapiai.eu
Prekė įkelta į krepšelį
Prekė įkelta į krepšelį