PradžiaPagalbaApmokėjimas

Apmokėjimas

Suformavus paslaugų ar prekių krepšelį užsakymų skiltyje "Apmokėjimas" pasirinkite atsiskaitymo būdą:

• Grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele prekių pasiėmimo vietoje;
• Banko pavedimu;
• Mokėjimai.lt mokėjimų sistema;

• Mokėjimas išsimokėtinai su General Financing

 


Grynaisiais pinigais. Pardavėjo atstovui (kurjeriui) pristačius Prekes patvirtintame užsakyme nurodytu adresu, Pirkėjas grynaisiais pinigais už Prekes su Pardavėju atsiskaito pagal kurjerio pateiktą PVM sąskaitą faktūrą. Prekes pristatant kurjeriui, Pirkėjas privalo turėti tikslią pinigų sumą, nurodytą PVM sąskaitoje faktūroje. Pirkėjas grynaisiais pinigais taip pat atsiskaito Prekių perdavimo metu, atvykęs pas Pardavėją.

Banko pavedimu. Pirkėjo, pasirinkusio šį išankstinį apmokėjimo būdą, patvirtintame užsakyme nurodytu elektroninio pašto adresu Pardavėjas išsiunčia išankstinę sąskaitą už Pirkėjo užsakytas Prekes. Pirkėjas pinigus banko pavedimu į Pardavėjo atsiskaitomąją sąskaitą perveda pagal Pirkėjo banko taikomus įkainius ir taisykles. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Pirkėjas privalo nurodyti tikslią Pardavėjo išankstinėje sąskaitoje nurodytą pinigų sumą, mokėjimo paskirties lauke – patvirtinto užsakymo numerį, o taip pat kitus mokėjimo pavedimui įvykdyti būtinus informacinius laukus (Gavėjas – MB Beautyfor LT , Įm.k. 303005685 , A.s. LT56 7300 0101 3463 2914).

Mokėjimai.lt mokėjimų sistema. Pirkėjui, patvirtinusiam užsakymą ir pasirinkus šį apmokėjimo būdą, leidžiama pasirinkti vieną iš internetinės bankininkystės sistemų, prie kurios prisijungus, atsižvelgiant į patvirtintą užsakymą, Pirkėjui sugeneruojamas mokėjimas. Pirkėjas pinigus į Pardavėjo atsiskaitomąją sąskaita perveda pagal pasirinktojo banko taikomus įkainius ir taisykles.

 

Išsimokėtinai su General Financing. Pas mus galite pirkti išsimokėtinai iki 15.000 eurų su „GF Lizingu“!. Pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų.

 

Norėdami pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga internetu, susikurkite pageidaujamų prekių krepšelį ir mes finansuosime bendrą jo sumą. Visas pirkimo išsimokėtinai sutarties sudarymo ir pasirašymo procesas vyksta saugiai internetu. Elektroniniu būdu pasirašyti dokumentai įgyja tokią pačią juridinę galią kaip ir pasirašyti ranka.

 

Pirkti išsimokėtinai su „GF Lizingu“ verta, nes:
• finansuosime pirkinio kainą nuo 50 iki 15.000 Eur;
• galėsite rinktis išsimokėjimo terminą iki 60 mėn.;
• pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių;
• pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku;
• galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų.

 

Pirkimo išsimokėtinai paslauga gali pasinaudoti asmenys (išskyrus įmones):
• gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;
• gaunantys „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.);
• ministerijų pensininkai (gaunantys ministerijų mokamas pensijas).

 

Daugiau apie „GF Lizingas“ paslaugą https://www.gf.lt/pirkimas-issimoketinai/pirkimas-issimoketinai).


© MB Beautyfor LT“ 2018. Visos teisės saugomos
Įgyvendinta: Puslapiai.eu
Prekė įkelta į krepšelį
Prekė įkelta į krepšelį