Prekių katalogas

5 VEIDO ODOS PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

 Vanduo.
Veidą reikia prausti ne tik ryte ir vakare, bet ir dieną. Jeigu bijote sugadinti makiažą, naudokite specialius purškiklius, kuriais lengvai atgaivinsite odą. Vasarą puikiai tinka „dulksna veidui“, kuri akimirksniu pašalina dulkes ir atgaivina.

 

Kremas.
Negalima tepti veido vienu kremu. Mūsų oda skiriasi, todėl jai būtina speciali priežiūra. Paakių oda, kaklo oda ar veido oda aplink lūpas – šios vietos reikalauja intensyvios priežiūros, todėl tinkamai parinkite priemones. Universalūs veido kremai puikiai drėkina išsausintą ir vėjo nugairintą odą, tačiau yra „mirtinas priešas“ akių vokams.

 

Makiažo pagrindas.
Nors dauguma kompanijų siūlo makiažo pagrindus, kurie leidžia kvėpuoti odai, tačiau nepiktnaudžiaukite tuo. Makiažo pagrindas užkemša poras ir jūsų oda „dūsta“, todėl nenaudokite jo be reikalo. Geriau rinkitės paprastą kremą, kuris suteikia odai stangrumo ir turi gydomąjį poveikį.

 

Odos valymas.
Bent kartą per savaitę, atlikite veidui skirtas valymo procedūras. Tai gali būti garinimas ir pilingas arba giliai poras valanti kaukė. Jeigu oda riebi – procedūrą pakartokite du kartus per savaitę. Tai ypač svarbu siekiant pašalinti negyvas odos ląsteles ir makiažo pagrindo likučius.

 

Apsauga nuo UV spindulių.
Pavasaris, vasara, ruduo, žiema – saulė šviečia visus metus, todėl būtina naudoti apsauginius kremus. Žinoma, šiltuoju metų laiku, reikia rinktis priemones, kurios turi didesnę apsaugą. Ant kremų, kuriuos naudojate kasdien, turėtų būti ženkliukas SPF 15, o keliaudami prie vandens telkinio išsitepkite apsauginiu kremu, su 30 ar 50 apsaugos nuo saulės filtru.