Valiuta:

Prekių katalogas

5 PATARIMAI, KAIP VASARĄ ATRODYTI NEPRIEKAIŠTINGAI

 •  Atšilus orams vis dažniau pagalvojame apie vasaros madas. Naturalūs atspalviai buvo madingi pernai metais, o ši 2016 – ųjų metų vasara prasidės kartu su ryškių spalvų sezonu. Dalinamės 5 patarimais, kaip vasarą atrodyti nepriekaištingai.


  Akys. Šią vasarą madingiausios spalvos ryškios, todėl Jūsų akys turi atrodyti išraiškingai. Populiariausia akių šešėlių spalva mėlynai ir persiko spalva, o kad akys atrodytų dar ryškesnės pabrėžkite jas akių pravedimu. Profesionalai pataria išbandyti naujas blakstieno tušo spalvas: mėlyną, tamsiai žalią. Dar labiau pabrėžkite savo akis su blizgučiais praturtintais šešėliais.


  Lūpos. Vasara – metas spindėti, todėl visus šviesių spalvų lūpdažius pakeiskite ryškiomis spalvomis. Vasaros lūpų spalva – ryškiai raudona (obuolio raudonumo spalva) arba ramsiai ruda ir tamsiai raudona. Šios spalvos pabrėžia moteriškumą ir išryškina veido formą.


  Oda. Vasarą veido oda gauna labai daug saulės, todėl reikėtų pasisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Šią vasarą išlieka madinga švelniai įdegusio rudo atspalvio veido oda. Tokios odos paslaptis BB kremai. Šie kremai pasižymi lengvu rusvu atspalviu taip pat drėkina bei puoselėja odą.


  Antakiai. Kaip ir pernai metais madingiausia antakiai – vešlūs. Svarbiausia, kad jie atrodytų tvarkingai. Todėl būtina juos sutvarkyti laiku. Per daug vešlūs antakiai atrodo neestetiškai, todėl būtinai juos prižiūrėti. Norint dar labiau paryškinti antakius, tai galite daryti antakių pieštuku, tačiau viską reikia daryti švelniais judesiai, kad nebūtų per daug ryškūs.


  Nagai. Vasaros madingiausios manikiūro spalvos išlieka panašios, kaip ir pavasarį: pastelinės ir ryškios spalvos. Tačiau šiais metais tapo madinga manikiūro spalvas suderinti su makiažo spavų palete. Todėl prieš renkantis šešėlių spalvas pagalvokite ir apie savo nagų lako paletę.