Prekių katalogas

5 PAGRINDINĖS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

5 PAGRINDINĖS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

 Du kartus per dieną iššukuokite plaukus.
Visai nesvarbu, kad Jūsų plaukai trumpi. Šukavimas suaktyvina klaujotaką ir plaukas tampa gyvybingesnis. Pasistenkite iššukuoti visus plaukus, ne tik viršugalvį ar galiukus. Tam skirkite 5-7 minutes.

 

Pirma kondicionierius tada šampūnas.
Dauguma žmonių pirmiausia išsitrenka galvą šampūnu, o tada naudoja kondicionierių. Tai nėra klaida, tačiau mes siūlome išmėginti atvirkštinį variantą. Trenkantis šampūnu mes suveliame plaukus ir kartais, net kondicionierius nepadeda panaikinti susidariusių „mazgelių“. Grožio ekspertai teigia, kad pirmiausia naudojamas kondicionierius apsaugo plaukus, be to šampūnas daug lengviau pasiskirsto.

 

Skalavimas po vėsiu vandeniu.
Plaukus skalaukite kelis kartus ir būtinai po vėsiu vandeniu. Nereikia rinktis kardinalaus temperatūrų pokyčio, tačiau vanduo turi būti vėsus. Maloniai gaivinti ir raminti plaukus.

 

Kaukė plaukams – du kartus per savaitę.
Plaukus nuolat reikia maitinti, kad jie neprarastų žvilgesio ir būtų stiprūs. Todėl du kartus per savaitę naudokite specialias kaukes. Ištepus mase plaukus, patariame palaikyti iki 10 min., tada lengvai nuskalauti. Kaukes rinkitės pagal plaukų tipą, kad galėtumėte pasiekti maksimalių rezultatų.

 

Aliejus po kiekvieno trinkimo.
Norite spindinčių plaukų efekto? – naudokite plaukų aliejų. Jis būtinas kaip ir šampūnas ar kondicionierius. Geriausiai tam tinka palmių, kokosų, agavų aliejus. Produktu ištepkite dar drėgnus plaukus ir gerai įtrinkite.