Prekių katalogas

5 MITAI APIE PLAUKUS IR JŲ PRIEŽIŪRĄ

5 MITAI APIE PLAUKUS IR JŲ PRIEŽIŪRĄ

 1 mitas – dažniau kerpant plaukai auga greičiau.

Šią frazę, ko gero, ne kartą girdėjote iš savo mamos ar draugės. Tai – netiesa. Plauko augimo greitis visiškai nesusijęs su kirpimu. Tiesa, pakirpti galiukai ir stilinga šukuosena, kuri turi griežtas linijas,po mėnesio pasikeičia ir tuomet atrodo, kad plaukas auga greičiau. Tačiau tai tik optinė apgaulė, nesaugimo greitis nepakito.

 

2 mitas – namie gamintos kaukės efektyvesnės nei pirktinės.

Plaukų priežiūrai būtina naudoti profesionalias priemones. Nei kiaušinis, nei jogurtas, nei mielės nepadės atkurti pažeistos plauko struktūros ir nesuteiks žvilgesio. Be to „naminėmis“ kaukėmis bei šampūnais galite pažeisti plaukus negrįžtamai, o tada net ir kirpykloje naudojamos priemonės nepadės.

 

3 mitas – dažyti plaukai yra silpnesni.

Dažymas yra cheminis būdas plauko spalvai pakeisti. Šis mitas atsirado todėl, kad dauguma moterų

bando eksperimentuoti ir dažo plaukus namuose. Neretai jos taip išsausina plauką, kad net savo srities profesionalai negali padėti jo atgaivinti. Jeigu plaukai dažomi profesionaliomis priemonės ir tai atlieka savo srities specialistas, dėl šios procedūros plaukai tikrai netaps silpnesni.

 

4 mitas – plaukai slenka, nes dažote juos.

Plaukų slinkimas yra natūrali reakcija į Jūsų organizmo pokyčius. Jeigu sutriko mityba, miegas, jaučiate nuolatinį stresą – Jūsų organizmas tai „išgyvena“. Vizualiai dažniausiai pastebimi nusiskundimai: įvairūs bėrimai ir plaukų slinkimas. Tačiau pastarasis faktas visiškai nesusijęs su plaukų dažymu.

 

5 mitas – išsišakojusius plaukų galiukus įmanoma išgydyti.

Išsišakojęs plaukas yra pažeistas ir jo „suklijuoti“ neįmanoma. Vienintelis būdas yra reguliariai kirpti

plaukų galiukus ir jų priežiūrai naudoti specialius aliejus, kurie pamaitina plauką ir neleidžia jam išsausėti.