Prekių katalogas

5 LABAI SVARBIOS ANTAKIŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

 1. Prieš einant miegoti, nepamirškite nusivalyti makiažo.
Kasdien mes naudojame įvairias priemones, skirtas savo grožiui, tačiau vakare reikia viską nuvalyti. Net jei nedažote antakių pieštuku, būtinai juos nuvalykite, o vėliau, kaip ir visą veidą, nuplaukite vandeniu.

 

2. Naudokite ricinos aliejų.
Jeigu norite, kad laikui bėgant antakiai neprarastų vešlumo ir sveiko blizgesio – naudokite ricinos aliejų. Tegul tai tampa įprasta vakaro procedūra. Prieš miegą sudrėkinkite vatos tamponėlį ir švelniai perbraukite juo švarius antakius. Nenuplaukite.

 

3. Masažuokite antakius.
Tam puikiai tiks šepetėlis ar nedidelės šukelės. Lengvais judesiais prieš plauko augimą, o po to pagal plauko augimą, kasdien šukuokite antakius. Tai suaktyvina kraujotaką ir skatina jų augimą.

 

4. Jokio didelio tarpo tarp antakių.
Dažnai moterys daro didelę klaidą palikdamos ypač didelį tarpą tarp antakių. Nesvarbu, kokia Jūsų veido forma, ši taisyklė – universali ir tinka visoms moterims. Didelis tarpas tarp antakių dažnai vizualiai iškreipia veido formą.

 

5. Kas tris mėnesius lankykitės pas antakių priežiūros specialistą.
Dauguma moterų geba pačios pašalinti nereikalingus plaukelius ir suteikti antakiams norimą formą. Tačiau, kartais, net įgudusi ranka, gali padaryti klaidų. Todėl kartą per tris mėnesius nueikite pas specialistą, kuris padarys tinkamą antakių formą, o Jums beliks tik ją prižiūrėti.