Prekių katalogas

4 NAGŲ PROBLEMOS IR SPRENDIMO BŪDAI

 Sluoksniuoti, lūžinėjantys nagai.
Dažnai taip nutinka dėl chemikalų naudojimo neužsimovus apsauginių pirštinių, plaunant indus ar valant įvairius paviršius. Taip pat nuo nekokybiško acetono, kuris naudojamas siekiant nuvalyti nagų laką. Kenkia ir įvairios dietos bei organizmo išsekimas. Pradėjus sluoksniuotis ir lūžinėti nagams, patariama sveikiau maitintis, valant patalpas dėvėti pirštines bei naudoti tik kokybiškas rankų priežiūros priemones.

 

Pageltę nagai.
Gelsvi, o neretai net geltoni nagai tampa nuo rūkymo, pigaus nagų lako bei mineralų trūkumo organizme. Jei pastebėjote, kad nagai papilkėjo ar pagelto, pradėkite daryti aliejines voneles rankoms, taip pat 2-3 savaites nelakuokite nagų.

 

Minkšti nagai.
Tai vitaminų A, B, C, D, E ir mineralų trūkumą jūsų organizme įrodantis faktas. Būtina pasitarti su gydytoju, taip pat naudoti specialų nagų kietiklį ir kitas stiprinamąsias priemones.

 

Banguoti nagai.
Pagrindinės to priežastys gali būti - rankų traumos, cinko ir kalcio trūkumas, netaisyklingas manikiūras ir dažnas akrilinių nagų priauginimas. Taip atsitinka, jei darant manikiūrą per stipriai spaudžiamas nagas. Tokiu atveju patartina kelis mėnesius nedaryti nagų priauginimo, neklijuoti jų pakaitalų ir nenaudoti ilgalaikio nagų lako. Daryti žolelių voneles rankoms, nekirpti odelių, o švelniai atstumti mentele bei lakuoti nagus stiprikliu. Jei po mėnesio situacija nepasikeis, tada kreipkitės į gydytoją.